بگ فیلتر

: فیلتر کیسه ای یا بگ فیلتر برای فیلتراسیون مکانیکی

فیلترهای کیسه ای برای کارهای فیلتراسیون با تقاضای سنگین در نرخ جریان و فضا ایده آل هستند. آنها معمولاً برای فیلتر کردن دیگ بخار و آب خنک کننده، گردش آب در کارخانه های گرمایش منطقه، آب شستشو و حمام های فرآیند در صنعت تصفیه سطح و در صنعت الکترونیک استفاده می شوند. فیلترهای کیسه ای دارای طراحی قوی هستند که آنها را برای مایعات سرد، گرم، اسیدی و بازی مناسب می کند. نصب و نگهداری آنها آسان است و مصرف آب شستشو ندارند.

کیسه های فیلتر برای طیف گسترده ای از کاربردها:

کیسه های فیلتراسیون مکانیکی اندازه منافذ 1 تا 800 میکرون برای فیلتر کردن جامدات و ذرات از مایعات. در اندازه های مشبک نامی یا مطلق موجود است.

کیسه های فیلتراسیون روغن اندازه منافذ 10 تا 100 میکرون فیلتراسیون امولسیون های روغن، روغن های فرار یا حلال های آلی با ترکیبی از فیلتراسیون و جذب مکانیکی. کیسه های جداسازی باکتری آستر کیف با الیاف فلزی کیسه های فیلتر برای جلوگیری از رشد باکتری ها و جلبک ها در سیستم های گردشی طراحی شده اند. همچنین برای فیلتر کردن مواد تب زا. کیسه های فیلتراسیون شیمیایی انبوهی از رسانه های فیلتر کیسه های فیلتر مناسب برای فیلتراسیون شیمیایی که در آن جریان آب در مقایسه با مقدار ماده ای که باید فیلتر شود زیاد است. رسانه فیلتر پس از اتمام تعویض می شود و نیازی به شستشوی معکوس نیست.

 
Community Verified icon
 
 

محتوای جدول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات ما

دسته‌بندی نشده
حامد رشوند

سفارش ساخت کوره دوار

مقاله: طراحی و ساخت کوره دوار: پارامترها و نکات کلیدی چکیده: در صنایع مختلف، از کوره‌های دوار به عنوان تجهیزات حیاتی جهت انجام فرآیندهای گرمایی

توضیحات بیشتر »